„Chcielibyśmy serdecznie podziękować Panu za uwiecznienie wszystkich magicznych chwil związanych z naszymi Zaślubinami. Pan Paweł spędził z nami praktycznie 2 dni – Dzień Ślubu i Zdjęcia w Plenerze. Pan Fotograf wysłuchał naszych zachcianek i sprostał powierzonemu zadaniu. Jeszcze raz dziękujemy Panie Pawle za pamiątkę, która będzie z nami przez resztę naszego wspólnego życia. GORĄĄĄCO POLECAMY USŁUGI!”

Agnieszka i Sebastian

„Dziękujemy za profesjonalną i miłą obsługę. Zdjęcia są cudowne. Zarówno rodzina jak i znajomi są zachwyceni albumem. Zdjęcia w pełni oddają pozytywne emocje, które towarzyszyły nam podczas naszego ślubu. Dzięki nim będziemy mogli wracać codziennie do tych pięknych chwil. Jeśli ktoś zapyta czy znamy dobrego fotografa bez wahania polecimy Pańskie usługi. Dziękujemy!”

Marysia i Dominik

„Dziękujemy Pawłowi za obsługę fotograficzną naszego ślubu i wesela. Sympatyczne podejście do klienta i jego luz pozwolił na rozładowanie stresu związanego z imprezą. Zdjęcia również bardzo ładne. Ponadto, działał w „ukryciu”, nie narzucał się gościom, dzięki czemu i oni nie byli speszeni. Jeszcze raz serdeczne dzięki za profesjonalną robotę! Polecamy!”

Renata i Łukasz

„Dziękujemy za piękne zdjęcia, cudowne wspomnienia zachowane na kartkach pięknego albumu. Z całego serca polecam wszystkim poszukującym fotografa na ten jedyny, wymarzony Dzień ŚLUBU.”

Sylwia i Dariusz

„Szczerze polecamy Pana Pawła… Przemiły człowiek a dodatkowo pełen profesjonalizm… My jak i nasi goście byliśmy zadowoleni z pracy Pana Pawła… Myślę, że jeszcze nie jeden raz będziemy współpracować z Panem Pawłem… Jeszcze raz dziękujemy…”

Barbara i Grzegorz

„Panie Pawle, bardzo dziękujemy za współpracę.
Fachowa i profesjonalna robota!”

Edyta i Przemek

„Paweł to prawdziwy profesjonalista z pasją.
Potrafi zachwycić oryginalnością i niestandardowością swoich zdjęć.
Po prostu solidna firma, z zacięciem artystycznym. Serdecznie polecam!”

Małgośka